Solární kabel 6 mm², UV ochrana - 500m cívka - černý

Kód: 3286
Neohodnoceno
12 499 Kč 10 329,75 Kč bez DPH
Skladem

☑ Solární kabel 6 mm², UV stabilní ochrana - cena je za 500m cívku.

Solární kabel H1Z2Z2-K je typ specializovaného kabelu navrženého speciálně pro použití ve fotovoltaických (FV) systémech, běžně známých jako solární systémy. Primárně se používá k připojení solárních panelů k dalším součástem solárního energetického systému.

Solární kabel je speciálně navržen tak, aby vydržel drsné podmínky prostředí, které se běžně vyskytují v solárních aplikacích, včetně vystavení UV záření, extrémním teplotám a venkovním prvkům. Jeho robustní konstrukce a odolné materiály zajišťují dlouhotrvající výkon, snižují nároky na údržbu a zvyšují celkovou účinnost solárního systému.

Použití správného typu solárního kabelu, jako je H1Z2Z2-K, je nezbytné pro zajištění bezpečnosti a optimálního fungování vašeho solárního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

☑ Určeno k propojování fotovoltaických panelů. Jednoduchá instalace MC4 konektorů na kabely pomocí kripmovacích kleští z naší nabídky.

 KABEL URČENÝ SPECIÁLNĚ PRO FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY.

Kabely od výrobce TOPCABLE-TOPSOLAR a SOLEN.

Flexibilita při instalaci a mimořádně dlouhá životnost. Testují se na minimální životnost více než 25 let a splňují nejnovější normy.
Odolnost vůči UV záření a ozonu zajistí maximální životnost a dobrou funkci.
Kabely mohou být použity pro vnitřní i venkovní instalace.
 
Kabely doporučujeme umístit do chráničky kabelů. Velice odolná, flexibilní chránička. Vybrat si můžete ze čtyř průměrů. Nabídku naleznete v této kategorii:
 
 cchranicka-husi-krk-1
 
 
Podrobné technické informace naleznete v přiložených souborech.