DOPRAVA

Objednané zboží přes e-shop lze zaslat nebo si jej osobně převzít na provozovně Butterfly Vision s.r.o., Na Špišníku 421, 257 26 Divišov.

ZASLÁNÍ:

Česká republika:
Doprava při souhrnném nákupu v hodnotě nad 5.000,- Kč je ZDARMA po celé ČR (mimo zboží, které svým rozměrovým a hmotnostním charakterem spadá pouze do možnosti automatického výpočtu ceny na základě rozměru a hmotnosti, jako např. solární panely, střešní konstrukce, baterie, měnič, regulátory, kabely, apod. a neplatí zde limit nad 5.000Kč pro dopravu Zdarma). Objednávkový systém automaticky vypočítá cenu u těchto atypických produktů. Toto nadrozměrné a hmotnostně vyšší zboží Vám můžeme také odeslat po dohodě expres (s rychlým doručením) naší vlastní dopravou, kdy Vám zašleme cenu dopravy ke schválení. Jde vždy o individuální kalkulaci ceny, která je závislá na místě doručení, velikosti a hmotnosti zásilky.
Dopravu při souhrnném nákupu v hodnotě do 5.000,- Kč včetně DPH u neatypických produktů hradí zákazník ve výši 149,- Kč po celé ČR.

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní firmy PPL, TOPTRANS nebo vlastními přepravními službami. O způsobu přepravy rozhoduje hmotnost a rozměry zboží a budeme Vás o ní předem informovat. Zboží vám bude doručeno za 1. zamykatelné dveře objektu uvedeného v dodací adrese. Řidič je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Zboží rozváží pouze jeden řidič, proto pro případnou pomoc např. při stěhování do schodů u těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem.

Zákazník je povinen překontrolovat a převzít zásilku pouze není-li nijak poškozená. V žádném případě nepodepisovat přepravci přepravní list před důkladnou kontrolou zboží, a to i pod obalem. Před samotnou kontrolou zboží pod obalem je zákazník povinen napsat řidiči do přepravního listu reálný stav obalu, a to i v případě, že je nepoškozen. V případě poškození zásilky je nutné s řidičem provést zápis do přepravního listu a podrobně popsat rozsah poškození, případně zásilku zákazník odmítne převzít. Pro urychlení dalšího postupu doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou linku +420 731 899 161. Na reklamace mechanického poškození výrobku po podpisu přepravního listu bez výhrad nebude brán zřetel s ohledem na přepravní podmínky přepravce.

Zboží uvedené na e-shopu "skladem" expedujeme v co nejkratší době zpravidla do 1-3 dne. Po vyexpedování Vám bude zboží doručeno do 24 hodin. O aktuálních skladových zásobách a termínů dodání konkrétního zboží se v případě zájmu prosím informujte na info@solarsun.cz nebo zákaznické lince +420 731 899 161

Zboží můžete zaplatit online, bankovním převodem předem, platební kartou nebo v hotovosti na provozovně Divišov.

Vícenáklady spjaté s opakovaným doručováním zásilky v případě zákazníkovy nedostupnosti na místě dodání hradí zákazník.

OSOBNÍ ODBĚR 

 

Osobní odběr je možno provést na naší provozovně Butterfly Vision s.r.o., 257 26 Divišov, Na Špičníku 421, vždy po předchozí telefonické nebo písemné domluvě!, adresa je uvedena v sekci "Kontakty".

U osobního odběru si prosím vždy zboží překontrolujte, zda je objednávka kompletní, nepoškozena a úplná.

Při osobním odběru je samozřejmě možné zboží zaplatit hotově nebo platební kartou.
Platba bankou předem - zboží zaplatíte bankovním převodem a pak si jej osobně vyzvednete.
Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání k předložení čísla objednávky.
Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.
 
DODACÍ LHŮTA
 

Dodací lhůta je zpravidla 2-3 pracovní dny po potvrzení závazné objednávky, při platbě předem na účet prodejce 2 -3 pracovní dny po připsání platby na účet prodávajícího, nedohodne-li se prodávající a kupující jinak. U některých položek je dodací doba individuální, v tom případě informuje prodávající kupujícího o konkrétní dodací době. Dodací doba se může měnit v závislosti na objemu zakázek, tuto informaci zákazník vždy dostane předem před nákupem pomocí informačního okna při vstupu na stránky e-shopu.