Sledovač stavu SmartShunt 500A

Kód: 1973
Neohodnoceno
3 050 Kč 2 520,66 Kč bez DPH
Skladem

Sledovač SmartShunt od VICRTON ENERGY je nový model vysoce přesného systému monitorování stavu až dvou nezávislých baterií bez displeje.

Prodloužená záruka 5 let. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SmartShunt je monitor baterie stejně jako řada BMV, pouze je bez displeje. Displejem se stává Váš chytrý telefon s aplikací VictronConnect. Aplikaci VictronConnect si můžete zdarma stáhnout na Google Play, nebo v App Store.
 
SmartShunt se připojuje přes Bluetooth k aplikaci VictronConnect v chytrém telefonu (nebo tabletu) a pohodlně si můžete přečíst všechny sledované parametry baterie, jako je stav nabití, historické informace a mnoho dalšího.
 
Alternativně může být SmartShunt připojen a čten zařízením GX. Připojení k SmartShunt se provádí pomocí kabelu VE.Direct.
 
SmartShunt je dobrou alternativou k monitoru baterií BMV, zejména pro systémy, kde je zapotřebí monitorování baterií, ale vyžaduje se méně kabeláže a není požadován klasický displej.
 
SmartShunt je vybaven rozhraním Bluetooth, portem VE.Direct a připojením, které lze použít ke sledování druhé baterie, k monitorování ve středním bodě nebo k připojení teplotního senzoru.
 
Rozdíly ve srovnání s bateriovým monitorem BMV712
- Žádný programovatelný vizuální a zvukový alarm
 
Schéma běžného zapojení:


Schéma zapojení se zařízením GX:

 


 
Schéma zapojení s měřením startovací baterie:


Schéma zapojení s teplotním senzorem:

 Schéma zapojení s měřením středového napětí:

 

 

Technická dokumentace:

pdf-icon Datasheet-Sledovač stavu SmartShunt 500A-en

 pdf-icon Manual-Sledovač stavu SmartShunt 500A-cz