AKCE - 395Wp sestava - panel CANADIANSOLAR

Kód: 3246
Neohodnoceno
5 321 Kč 4 397,52 Kč bez DPH
Skladem

☑ Výborný výkonný systém s jedním panelem, optimalizovaně navržený za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel CanadianSolar 395Wp + regulátor EPsolar 30A. Solární panel o výkonu 395Wp zaručuje dostatek energie pro energeticky nenáročné aplikace.

Model s výkonem 395Wp je zárukou kvalitního výkonu. Nabízí spolehlivou funkčnost jak v síťových systémech tak i v ostrovních aplikacích.

Černý designový rám panelu.

Monokrystalický solární panel Canadian Solar 395Wp je osazen v černém rámu. Panel je tvořen z monokrystalických multi-sběrnicových (multi-busbar) PERC s technologií, která nabízí výhody vyššího výkonu, efektivní fungování při částečném zastínění, nižšího rizika vzniku hot spotů a také vyšší toleranci při mechanickém zatížení.

Fotovoltaické moduly CanadianSolar nabízí skvělou kvalitu nyní za atraktivní cenu. 

Nová PID technologie - vyšší odolnost proti opotřebení panelu.  

Vysoce transparentní povrstvené tvrzené sklo pro zvýšení absorpce světla a snížení ztrát energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Základní info
 
Již nemusíte platit vysoké poplatky za elektrickou přípojku vaší chatky. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení baterie.
 
Optimálně navržený solární systém 395Wp s 12ti letou zárukou na výkon solárního panelu. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velice výkonnou sestavu na zvýhodněnou cenu.
 
Ideální použití pro chatky, zahradní maringotky, zahradní domky...
 
Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty:
(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis)
 
 
Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM, GEL ze sekce solární baterie. Ideální velikost baterie pro tento systém je kapacita okolo 180Ah. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem kapacity baterie pro správný chod systému.

ep_1

Solární MPPT regulátor série XTRA přináší vysokou kvalitu a maximální výbavu pro ostrovní systémy s napětím panelů až 100V a maximálním nabíjecím proudem 30A. Baterie 12/24V, FV max 390/780Wp. Displej XDS2.
 
kabely_caravan

Solární kabely ukončené originálními Stäubli konektory. Na koncích kabelů jsou nalisovány kompatibilní konektory s MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu.
 
Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den.
tabulka
 
Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
3177-tabulka výkonu
 
Pokud Vám jakákoliv komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.
 
Potřebujete poradit? kontaktujte technickou podporu, rádi Vám pomůžeme.
 

POZOR: Veškeré instalace fotovoltaických systémů smí provádět pouze osoba s odbornou elektrokvalifikací a oprávněním pro montáž. Neodborná instalace může mít za následek poškození zdraví, nebo majetku a dále může být rozhodující při případných reklamacích.

Před spuštěním si vždy pečlivě prostudujte manuály k daným produktům.