115Wp sestava KARAVAN - Ekonomická verze - panel Victron Energy

Kód: 308
4 769 Kč 3 941,32 Kč bez DPH
Skladem

Ekonomicky navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel 115Wp Victron Energy + regulátor EPsolar. Solární panel o výkonu 115Wp zaručuje dostatek energie pro méně náročné aplikace. Výhodou tohoto systému je nízká pořizovací cena. Záruka na panel 5 let.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní info
 
Šetřete a neplaťte vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Optimálně navržený solární systém 115Wp pro karavany a obytné vozy. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velmi oblíbenou sestavu, díky své nízké ceně.
 
Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty:
(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis)
 
1x Sada kabelů 4mm2 vč. nalisovaných konektorů MC4 - délka 3m +3m (červený + černý). Pokud budete požadovat jiný rozměr, upravíme Vám délku dle požadavku.
 
Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač u baterie a pojistný odpínač fotovoltaického panelu (oba jsou součástí dodávky). Chrání proti zkratu, navíc obstarávají komfort při plánovaném odpojování systému. Přehledné schéma zapojení s popisem je součástí dodávky.
 
Solární panel můžete připevnit pomocí plastových držáků, které naleznete zde. 
rohy sada_0sada-plastovych-drzaku-solarniho-panelu-pruchodka-akce
 
Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu (ve voze) palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM (například tyto výborné baterie: Runnig Bull AGM ), GEL, nebo LiFePo ze sekce solární baterie. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem.
 
schema-pwm_odpinac_1


71YJpJqlrFL._SY355__1
Solární regulátor EPsolar 10A se stará o zcela bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zajímavé informace o chodu celého systému. Přímo na čelní straně solárního regulátoru naleznete také dva USB výstupy vhodné např. pro nabíjení mobilních telefonů.
 
 
kabely_caravan
Solární kabely 3m+3m ukončené konektory MC4. Na koncích kabelů jsou nalisovány konektory MC4 sloužící pro jednoduché a správné připojení k solárnímu panelu. 
 
Můžete si objednat inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct, ketrý řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Model Cyrix-ct je vybaven teplotní ochranou.
 
 Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den.
tabulka
 
Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
 tabulka_115wp
 
 
Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.
 
Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení. 
 
Potřebujete poradit? kontaktujte technickou podporu, rádi Vám pomůžeme.
 
Veškerou technickou dokumentaci a popisy jednotlivých komponentů naleznete po kliknutí na příslušný produkt v uvedené sestavě.
 
solarni-panely-obal-doprava
 
Technické informace (manuály) naleznete po kliknutí na daný produkt.
Před spuštěním si vždy pečlivě prostudujte manuály k daným produktům.
 
 
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.6.2022
Vše je v pořádku,panel dobíjí a vše je funkční.
5
ŠE Avatar autora | 24.4.2022
Supr
5
MK Avatar autora | 22.8.2021
Vše perfektně funguje. Super obchod rychlé dodání.
5
JV Avatar autora | 25.7.2021
Super vše jak má funguje rychlost obchodu obdivuhodna