175Wp sestava KARAVAN - Výhodná verze - panel Victron Energy

Kód: 596
5 853 Kč 4 837,19 Kč bez DPH
Skladem

Navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel 175Wp Victron Energy (5 let záruka) + regulátor EPsolar. Solární panel o výkonu 175Wp zaručuje dostatek energie pro středně náročné aplikace. Výhodou tohoto systému je nízká pořizovací cena a malé rozměry panelu. Jednoduchá  nenáročná instalace.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní info
 
Šetřete a neplaťte vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Optimálně navržený solární systém 175Wp pro karavany a obytné vozy. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velmi oblíbenou sestavu, díky své nízké ceně.
 
☑ Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty
(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis)
 
1x Solární panel Victron Energy 175Wp (1485x668x30)
 
Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistný odpínač u baterie a pojistný odpínač fotovoltaického panelu (oba jsou součástí dodávky). Chrání proti zkratu, navíc obstarávají komfort při plánovaném odpojování systému. Přehledné schéma zapojení s popisem je součástí dodávky.
 
Solární panel můžete připevnit pomocí plastových držáků, které naleznete v sekci "karavany, solární systémy" nebo zde. 
rohy sada_0sada-plastovych-drzaku-solarniho-panelu-pruchodka-akce
 
Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu (ve voze) palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM (například tyto výborné baterie: Runnig Bull AGM ), GEL, nebo LiFePo ze sekce solární baterie. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem.
 
schema-pwm_odpinac_1
 
 
71YJpJqlrFL._SY355_
 
Solární regulátor EPsolar 20A se stará o zcela bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zajímavé informace o chodu celého systému. Přímo na čelní straně solárního regulátoru naleznete také dva USB výstupy vhodné např. pro nabíjení mobilních telefonů.
 
kabely_caravan
Solární kabely ukončené konektory MC4. Na koncích kabelů jsou nalisovány konektory MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu.
 
☑ Můžete si objednat inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct, ketrý řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Model Cyrix-ct je vybaven teplotní ochranou.
 
☑ Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
 
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den.
 
tabulka
 
Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
175Wp tabulka
 
Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.
 
Spolu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení.
 
Potřebujete poradit? kontaktujte technickou podporu, rádi Vám pomůžeme.
 
Veškerou technickou dokumentaci a popisy jednotlivých komponentů naleznete po kliknutí na příslušný produkt v uvedené sestavě.
 
solarni-panely-obal-doprava 
 
Technické informace (manuály) naleznete po kliknutí na daný produkt.
Před spuštěním si vždy pečlivě prostudujte manuály k daným produktům.
 
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PP Avatar autora | 17.1.2023
Zboží dorazilo v pořádku a krátké době. Zatím nani nainstalováno, ale snad bude sloužit jak má.
5
JK Avatar autora | 27.9.2021
Dobrá sada za dobré peníze, doporučuji.
5
JS Avatar autora | 23.8.2021
Spokojen velice. Pracuje jak má a dodání bylo bleskové. Mohu zatím jen doporučit.
5
LV Avatar autora | 23.8.2021
Produkt přišel velmi brzo a v pořádku, zatím ještě není kompletně namontován a věřím, že bude pracovat perfektně.
5
RO Avatar autora | 28.6.2021
Zatím neinstalováno.