350Wp sestava KARAVAN - 2x panely Victron Energy

Kód: 935
10 628 Kč 8 783,47 Kč bez DPH
Skladem

Optimálně navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídními komponenty Victron Energy, solární panely (2x 175Wp) o celkovém výkonu 350 Wp.

5 let záruka.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém 350Wp s panely 2x 175Wp a regulátorem od VICTRON ENERGY!

 
Nechcete platit vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, nebo potřebujete energii kdykoliv a kdekoliv mimo civilizaci? Využijte zcela jednoduše solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Nabízíme Vám, za výhodnou cenu zakoupení optimálně navrženého solárního systému 350Wp pro karavany a obytné vozy s 5ti letou zárukou na solární panely a solární regulátor. Tento systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o jeden z nejčastěji prodávaných a používaných solárních systémů naší nabídky.
 
Solární systém obsahuje tyto komponenty – rozklikněte jednotlivé odkazy a získáte více informací (manuály) o technických parametrech, rozměrech a váze:
 
 
Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM, GEL, nebo LiFePo ze sekce solární baterie. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem.

schema-zapojeni-pwm-solarni-panel-2-victron-energy
 

 
rohy sada_0
Uchycení panelů na střechu obytného auta
doporučujeme pomocí léty ověřené sady plastových držáků (nejsou v ceně sestavy), kterou naleznete ve stejné sekci jako tuto sestavu. Variant plastových sad naleznete v této kategoriri více.


Solární regulátor Victron Energy LCD&USB
 30A se stará o zcela bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zajímavé informace o chodu celého systému. Přímo na čelní straně solárního regulátoru naleznete také dva USB výstupy vhodné např. pro nabíjení mobilních telefonů. Po instalaci vyberete jeden ze čtyř přednastavených typů baterie: AGM, GEL, kapalinová nebo LiFePO4.


kabely_caravan
Sestava obsahuje sadu dvou kabelů 5m
dlouhých. Na koncích kabelů jsou nalisovány konektory MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu. Část kabelu využijete i pro propojení solárního regulátoru a baterie – na tento kabel pouze nainstalujete pojistný odpojovač co nejblíže k baterii dle schématu. Instalující elektrikář dovybaví konce kabelů vedoucích do solárního regulátoru dutinkami. U baterie kabel zakončí vhodnými oky, dle typu baterie. Kabely si můžete také rovnou vybrat v sekci "Kabely", kde jsou již nalisované očka pro uchycení k baterii.Potřebujete další komponenty systému:
Rádi Vám poradíme při výběru vhodného typu baterie, vhodného měniče napětí 12DC/230AC. V naší nabídce také naleznete produkty potřebné pro nabíjení z alternátoru za jízdy.
 
Můžete si také objednat inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct, ketrý řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Model Cyrix-ct je vybaven teplotní ochranou.
 
Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den.
tabulka
 
Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

 

350-wp-tabulka-výkonu-solarni-panel

Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.

 
solarni-panely-obal-doprava 
 
Technické informace (manuály) naleznete po kliknutí na daný produkt.
Před spuštěním si vždy pečlivě prostudujte manuály k daným produktům.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: