175Wp sestava KARAVAN - panel Victron Energy - MPPT regulátor

Kód: 3168
Neohodnoceno
5 921 Kč 4 893,39 Kč bez DPH
Skladem

 Navržený systém s MPPT regulátorem, komponenty, panel 175Wp Victron Energy + MPPT regulátor EPsolar. Solární panel o výkonu 175Wp zaručuje dostatek energie pro nenáročné aplikace. Výhodou tohoto systému je nízká pořizovací cena a malé rozměry panelu. Jednoduchá  nenáročná instalace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

☑ Základní info
 
Šetřete a neplaťte vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Optimálně navržený solární systém 175Wp pro karavany a obytné vozy. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velmi oblíbenou sestavu, díky své nízpřijatelné ceně.
 
☑ Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty
(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis)
 
1x Solární panel Victron Energy 175Wp (1485x668x30)
 
Nejdůležitější ochrana celého systému je pojistka u baterie a pojistný odpínač fotovoltaického panelu (oba jsou součástí dodávky). Chrání proti zkratu, navíc obstarávají komfort při plánovaném odpojování systému.
 
Solární panel můžete připevnit pomocí plastových držáků, které naleznete v katerorii "karavany" 
 
plastove-drzaky-solarnich-panelu
 
Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu (ve voze) palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM, GEL, nebo LiFePo ze sekce solární baterie. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem.
 
schema-zapojeni-mppt-solarni-panel-115
 
☑ Solární MPPT regulátor EPsolar 20A se stará o zcela bezobslužný chod toho systému, má přehledný integrovaný LCD displej. Ten Vám poskytne zajímavé informace o chodu celého systému.
 
kabely_caravan
☑ Solární kabely ukončené originálními Stäubli konektory. Na koncích kabelů jsou nalisovány kompatibilní konektory MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu.
 
☑ Na kabely Vám taktéž můžeme nalisovat dutinky. Dutinky si můžete objednat zde.
 
dutinky-na-kabely
 
☑ Můžete si objednat inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct, ketrý řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Model Cyrix-ct je vybaven teplotní ochranou.
 
☑ Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
 
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den.
 
tabulka
 
Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
175Wp tabulka
 
Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.
 

POZOR: Veškeré instalace fotovoltaických systémů smí provádět pouze osoba s odbornou elektrokvalifikací a oprávněním pro montáž. Neodborná instalace může mít za následek poškození zdraví, nebo majetku a dále může být rozhodující při případných reklamacích.

Před spuštěním si vždy pečlivě prostudujte manuály k daným produktům.
 
Potřebujete poradit? kontaktujte technickou podporu, rádi Vám pomůžeme.
 
 
solarni-panely-obal-doprava