Solární panel Longi 410Wp

Kód: 2791
Neohodnoceno
112 896 Kč 93 302,48 Kč bez DPH
Skladem

Paleta 36 ks monokrystalických solárních panelů s černým hliníkovým rámem s 108 MONO half-cell články s multi sběrnicovou PERC technologií.

Jeden z největší výrobce solárních panelů a článků na světě společnost LONGi je lídrem solárního fotovoltaického průmyslu díky inovacím produktů a  průlomovým monokrystalickým technologiím. Společnost LONGi ročně po celém světě dodává více než 30 GW vysoce účinných solárních článků a modulů, což je zhruba čtvrtina celosvětové poptávky. Také je uznávána jako firma s nejvyšší tržní hodnotou na světě v oblasti solárních technologií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monokrystalický solární panel LONGI LR5-54HPH 410Wp je osazen v černém hliníkovém rámu. Jsou tvořeny z monokrystalických multi-sběrnicových (multi-busbar) 9BB PERC článků s technologií half-cell, která nabízí výhody vyššího výkonu, efektivní fungování při částečném zastínění, nižšího rizika vzniku hot spotů a také vyšší toleranci při mechanickém zatížení.
 
Největší výrobce solárních panelů a článků na světě společnost LONGi je lídrem solárního fotovoltaického průmyslu díky inovacím produktů a průlomovým monokrystalickým technologiím. Společnost LONGi ročně po celém světě dodává více než 30 GW vysoce účinných solárních článků a modulů, což je zhruba čtvrtina celosvětové poptávky. Také je uznávána jako firma s nejvyšší tržní hodnotou na světě v oblasti solárních technologií.
 
Tento modul ideální volbou pro větší průmyslové instalace, ale i menší ostrovní systémy.
 
Tento monokrystalický panel má špičkový výkon 410Wp.
 
Pokud budete stavět systém s více panely, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného solárního regulátoru pro dobíjení baterie – pro jeden tento panel naleznete doporučené solární regulátory v souvisejících produktech. Také Vám pomůžeme s návrhem dalších vhodných komponent pro ostrovní systém.
 
Panel je zapouzdřen v pevném hliníkovém rámu, pomocí kterého lze provést bezpečnou instalaci.
 
Parametry:

  • rozměry: 1722x1134x30mm
  • hmotnost: 21,5 kg
  • účinnost modulu 21%
  • rám: černý hliníkový profil
  • skládá se z monokrystalických solárních článků 6 × 18 kusů
  • připojovací kabely: 1 × 4 mm2, kompatibilní s MC4, délka 1200mm
  • vhodné pro ostrovní systémy i systémy dodávající elektřinu do distribuční sítě

 
Zvláštní záruky výrobce LONGI:

  • 12 roků záruka výrobce na produkt.
  • Záruka výkonu 25 let 84,80% jmenovitého výkonu.

Technické parametry:

 

 

pdf-icon Manuál CZ - Solární panel Longi 410Wp

pdf-icon Datasheet - Solární panel Longi 410Wp

pdf-icon Záruční podmínky - Solární panel Longi 410Wp