Hybridní měnič GoodWe 3648D-ES WIFI

Kód: 1979
Akce Tip
Neohodnoceno
24 990 Kč 20 652,89 Kč bez DPH
Skladem

Měniče GoodWe ES series, nazývané také jako hybridní nebo obousměrné měniče, se používají v kombinaci s FV bateriemi a distribuční sítí. Energie vyrobena z FV je použita pro podporu spotřeby v domě, zbylá energie je uložena do baterie. Pokud je baterie nabitá, přebytečná energie je poslána do distribuční sítě (pokud jsou povoleny přebytky). Pokud FV panely nevyrábí, a baterie je nabitá, jde energie pro spotřebu v domě z baterie. Po vybití baterie je spotřeba v domě napájená z distribuční sítě.

Ideální s bateriemi Pylontech US2000, US3000, nebo US 5000.

Součástí balení je i SMART METER

GoodWe GM3000 Smart Meter 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měnič je vybaven dvěma MPP trackery a umožňuje připojení jakékoli baterie pro solární FVE (GEL, AMG, Li-ion, LiFePO4). Tento měnič je odolný vůči výpadku DS a poskytuje tedy dokonalou zálohu pro rodinný dům i firmu (umožňuje ostrovní provoz).

Tento 1 fázový hybridní měnič nabízí 2 samostatné AC výstupy. Na první výstup se připojí 1 fáze rodinného domu a na druhý AC výstup (backup) se připojí obvod se spotřebiči, které mají fungovat i v případě výpadku distribuční sítě. Dokud je měnič připojený k DS, dodává do obou výstupů současně. V případě výpadku DS dodává pouze do druhého výstupu (back up) maximálně 3600 W, špičkově až 5400 W po dobu 10 s. Přechod do záložního režimu se děje do 10ms. Funguje stejně jako UPS k stolnímu PC.

K měniči je možné připojit celkem 4600 W ze solárních panelů vstupu MPPT regulátoru s maximálním napětím 580 Voc. Samotný rozsah regulace je od 125 V do 550 V. Není-li připojený akumulátor, musí být minimální napětí stringu 150 V.

Samozřejmostí je bezplatný monitorovací systém elektrárny (výkon FVE a stav baterií) pomocí integrované Wi-Fi. Měnič je možno nastavit jako bezpřetokový. Měnič má integrovaný AC nabíječ, baterie lze nabíjet i z DS. Střídač je schopen pracovat i bez připojených baterií.

Nespornou výhodou měniče je jeho bezhlučnost (<25 dB), jelikož disponuje velkým pasivním chladičem, což umožňuje montáž i do obytných prostor. Vynikající je i vlastní spotřeba měniče, která se v pohotovosti pohybuje do 8W.

Světoznámá značka GoodWe je garancí maximální spolehlivosti, nadstandardních řešení a příjemného poměru kvalita/cena. Hlavním akcionářem je JXT Group, jež dodává komponenty pro Apple a Samsung. Měniče GoodWe jsou několik let jedny z nejpoužívanějších v Holandsku, Velké Británii a Austrálii. Absolutní jedničkou jsou i v Číně, kde se plánuje nainstalovat 213 GW do roku 2020.

Hybridní střídače napětí GoodWe z řady ES jsou standardně vybaveny dvěma MPP trackery a umožňují připojení jakékoli nízkonapěťové baterie (Li-ion, LiFePo4).

Tento měnič je odolný vůči výpadku distribuční sítě a poskytuje tedy dokonalou zálohu pro rodinný dům i firmu (umožňuje ostrovní provoz).

Jednofázový hybridní měnič GoodWe ES 2xMPPT nabízí 2 samostatné výstupy. Na první výstup se připojí fáze rodinného domu a na druhý výstup se připojují spotřebiče, které mají fungovat i v případě výpadku distribuční sítě. Dokud je měnič připojený k síti, dodává do obou výstupů. V případě výpadku distribuční sítě dodává pouze do druhého výstupu. Přechod do záložního režimu se děje v rámci milisekund. Jedná se tedy o UPS (Uninterupted Power Supply)

Samozřejmostí je bezplatný monitorovací systém elektrárny (výkon FVE a stav baterií) pomocí Wi-Fi.

Měnič je možno nastavit jako bezpřetokový. Baterie lze nabíjet z AC strany (ze sítě distributora).

Střídač je schopen pracovat i bez připojených baterií.

Světoznámá značka GoodWe je garancí maximální spolehlivosti, nadstandardních řešení a příjemného poměru kvalita/cena. Hlavním akcionářem je JXT Group, jež dodává komponenty pro Apple a Samsung. Měniče GoodWe jsou několik let jedny z nejpoužívanějších v Holandsku, Velké Británii, Austrálii a jsou absolutní jedničkou i v Číně.

Specifikace:

Výstupní výkon měniče 3600 W
Výstupní výkon (back up na akumulátor) 3600 W
AC výstup měniče čistý sinus
Výstupní frekvence 50 Hz / 60 Hz ±0,2 %
Výstupní napětí 230 VAC ±2 %
Přepnutí na back up <10 ms
Vstupní napětí 230 VAC, (napětí DS)
Korekce účiníku nastavitelná 0,8 kapacitní - 0,8 induktivní
Maximální účinnost 97,6 %
Účinnost DC - AC režim 94,5 %
Euroúčinnost 97,0 %
Účinnost MPPT 99,9 %
Nominální systémové napětí akumulátoru 48 V
Maximální nastavitelné DC napětí 60 V
Minimální kapacita akumulátoru 100 Ah
Nabíjení LiFePO4 akumulátorů Autoadapt BMS
Nabíjení olověných akumulátorů 3 - step + ekvalizace
Počet vstupů MPPT 2
Maximální napětí na vstupu MPPT regulátoru 580 V
Rozsah MPPT regulace 125 V - 550 V
Maximální výkon fotovoltaického pole 4200 W
Maximální vstupní proud MPPT regulátoru 11 A
Maximální přetížitelnost výstupu back up 5400 W - 10 s
Ochrana na výstupu proti zkratu, přetížení, přepětí
Další ochrana anti islanding, přepólování FV
Vlastní spotřeba v zátěži < 170 W
Vlastní spotřeba v úsporném režimu < 8 W
Chlazení měniče pasivní, velký chladič na zadní straně krytu

 

Technické parametry:

pdf-icon Manuál-GW-3648Dserie-ES-CZ

pdf-icon goodwe-3648D-ES-datasheet-cz

pdf-icon Manuál-GW-serie-ES-EN

pdf-icon goodwe-3648D-ES-datasheet

pdf-icon Prohlášení o shodě