Sluneční svítilna s pohybovým senzorem -113 LED

Kód: 2996
Neohodnoceno
1 148 Kč 948,76 Kč bez DPH
do 7 dnů

Sluneční svítilna s pohybovým senzorem -113 LED.  Stačí nainstalovat a nastavit režim.

2ks v sadě.

Kabel 5m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární panel a hlavní světelné tělo našich venkovních světel mohou být odděleny. Ve srovnání s tradičními solárními světly může rozdělený design solárního modulu efektivnější nabíjení solárních stěnových světel, s baterií o kapacitě 2000mAh je doba provozu delší. ​2​e】 Solární venkovní světlo má široký úhel detekce 120 ° a dosah detekce je 0-6 metrů. Pokud je zaznamenán pohyb, venkovní světlo se automaticky zapne; Pokud není detekován pohyb, vypne se automaticky nebo se ztlumí. Podporuje 3 režimy indukčního osvětlení, aby vyhovovaly vašim požadavkům na různé scény.​3​ah】 113 LED solárních světel a opticky integrovaný design čočky, vyšší propustnost světla a osvětlovací úhel až 180 °, mohou poskytnout super jasné osvětlení pro širokou oblast a vytvořit bezpečnější a jasnější prostředí. Ideální pro balkon, chodby, nádvoří, zahrady, schody, venkovní stěny, garáže a chodníky​4​OST】 Solární stěnové světlo je vyrobeno z kvalitního ABS, který odolává různým drsným povětrnostním podmínkám venku. Profesionální stupeň ochrany IP65 zajišťuje, že solární světlo je vodotěsné a prachotěsné a může udržet velmi jasnou jasnost i při dlouhodobém vystavení venk​5​žití】 Délka kabelu tohoto solárního světla je 5 metrů a ideální montážní výška je asi 2-3 metry. Solární světlo lze snadno instalovat na zeď pomocí dodávaných šroubů, aniž by bylo nutné připojovat další externí zdroje energie. Solární panel a světelné tělo lze instalovat samostatně, solární lampa lze používat jak uvnitř, tak venku.

Výhody solárních lamp:

Zlepšení životnosti baterie: Naše solární stěnové světlo používá velký 1,5 W solární panel. Konverzní účinnost solárního panelu dosahuje až 20 %. S baterií o kapacitě 2000 mAh převyšuje životnost baterie jiných venkovních stěnových světel na trhu, takže není třeba se starat o výdrž baterie.

Superjasnost: Solární panel stěnového světla je vybaven integrovanou optickou čočkou, která dosahuje průhlednosti světla až 92 %, ztráty světla jsou minimální a jas světla je silný. Tělo svítidla dosahuje stupně voděodolnosti IP65 a je vhodné pro venkovní prostředí, jako jsou venkovní stěny, garážové brány, rohy, vstupní dveře, balkony, zahrady, příjezdy, přístřešky, garáže, vchodové dveře, bazény, venkovní party atd., díky návrhu s vodotěsným gumovým kroužkem.

3 režimy detekce: Naše solární venkovní stěnové světlo má 3 režimy detekce. Můžete si vybrat různé režimy detekce podle konkrétního použití a splnit tak veškeré vaše osvětlovací potřeby.

Režim 1: V tmavém prostředí se senzorové stěnové světlo automaticky zapne s jasem 100 %, když zaznamená pohyb, a po 22-25 sekundách se úplně vypne, pokud žádný pohyb není zaznamenán.

Režim 2: Venkovní osvětlení se automaticky zapne s jasem 15 % v noci a automaticky se vypne při svítání.

Režim 3: Stěnové světlo se v noci automaticky zapíná s 10 % jasem, při zaznamenání pohybu přepne na 100 % jas a po ztrátě pohybu se vrátí na 10 % jasem.

 

Volba místa pro umístění solární lampy:

  • Prosím, umístěte solární panel na místo, které je denně vystaveno minimálně 8 hodinám přímého slunečního záření. Umístěte solární moduly na jih. Pokud bude solární panel instalován na chladném místě, může dojít k nedostatečnému nabití akumulátoru a tím se zkrátí doba provozu lampy.

  • Nepokládejte solární světla poblíž nočních světel, jako jsou světla na verandě nebo pod pouličními lampami. Pro maximální dosah detekce by měla být lampa namontována 1,8 až 2,5 metru nad oblastí, kterou má skenovat.

  • Před instalací prosím nastavte požadovaný režim osvětlení pomocí tlačítka na zadní straně světelného těla, neboť jinak by to mohlo narušit funkci pohybového senzoru solárního reflektoru.

Technické údaje: