Duální USB rychlonabíjecí zásuvka s LED voltmetrovým displejem

Kód: 1721
626 Kč 517,36 Kč bez DPH
Skladem

Duální USB rychlonabíjecí zásuvka s LED voltmetrovým displejem. 

Po zapnutí LED signalizace stavu baterie. Tlačítko ON/OFF.

2x USB výstup 5V/4,8A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duální USB rychlonabíjecí zásuvka s LED voltmetrovým displejem.

Funkce:

1: Jedná se o inteligentní rychlou USB nabíječku 4,8 A, s napěťovým displejem, upozorněním na vysoké napětí. Dokáže zobrazit rychlost nabíjení, k dispozici je přepínač, kterým můžete libovolně přepínat režim zobrazení a zapínat/vypínat napájení.

2: Lehkým stisknutím spínače zapnete napájení, napětí v reálném čase se může zobrazit po 2 sekundách rozsvícení celé stupnice a poté dalším stisknutím tlačítka přepnete na červený indikátor napájení. Oba režimy zobrazení lze libovolně přepínat tlačítkem. Stisknutím a podržením spínače na dvě sekundy vypnete napájení zařízení. Po vypnutí napájení to znamená, že zařízení přerušilo příkon a poté dosáhlo efektu úspory elektřiny. 

3: Když vstupní napětí překročí 14,6 V, rozsvítí se červená kontrolka (varovná funkce znamená, že vstupní napětí je příliš vysoké)

4: Když je zapnuto napájení a probíhá nabíjení USB, plynulá barevná stupnice indikuje, že se nabíjí; bude odrážet rychlost nabíjení podle rychlosti proudění barevného displeje. Když je mobilní telefon nebo jiné zařízení plně nabito, rozsvítí se na celá barevná stupnice. O dvě minuty později znovu zobrazí napětí v reálném čase. Režim displeje lze přepnout na samostatnou červenou kontrolku lehkým stisknutím spínače. Stisknutím a podržením spínače na dvě sekundy vypnete napájení zařízení.

5. Víceúčelové: napájení pro mobilní telefony, tablety, GPS a další zařízení USB,

Specifikace:

Materiál výrobku: ABS

Barva produktu: černá

Vstupní napětí: DC 12V - 24V

Výstup: 2x 5V/4,8A

Velikost: 50 x 36,8 mm

 

Obsah balení:

1x duální USB nabíječka 

2x terminál (2x konektory pro připojení)

 

Upozornění:

USB duálnímu nabíječi vždy předřaďte v zapojení odpovídající pojistku

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: