375Wp sestava KARAVAN - panel LONGI

Kód: 1880
8 939 Kč 7 387,60 Kč bez DPH
Skladem

 Výborný výkonný systém s jedním panelem, optimalizovaně navržený za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty, panel LONGI 375Wp + regulátor EPsolar 30A. Solární panel o výkonu 450Wp zaručuje dostatek energie i pro náročnější aplikace.

Model s výkonem 375Wp je zárukou výkonu. Nabízí spolehlivou funkčnost jak v síťových systémech tak i v ostrovních aplikacích.

Černý designový rám panelu.

Monokrystalický vysoce výkonný solární panel tvořený z multi - sběrnicových (multi-busbar).

Solární panel s technologii Half-Cut, která nabízí výhody vyššího výkonu.

Se zárukou 12let. Výborný výkon a zpracování tohoto panelu jej řadí mezi špičku v daném segmentu.

Výrobce LONGI spadá do skupiny výrobců s nejvyšší kvalitou modulů na světě.

Vysoce transparentní povrstvené tvrzené sklo pro zvýšení absorpce světla a snížení ztrát energie.

 Součástí balení je schéma zapojení s popisem postupu montáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Základní info
 
Již nemusíte platit vysoké poplatky za elektrickou přípojku v kempu, buďte připojeni všude na svých cestách. Nezávislost na elektrické přípojce Vás okamžitě pohltí. Využijte zcela jednoduše slunce a solární energii pro nabíjení palubní baterie ve Vašem karavanu/obytném vozu.
 
Optimálně navržený solární systém 375Wp pro karavany a obytné vozy s 12ti letou zárukou na solární panel. Systém pracuje s napětím baterie 12V. Jedná se o velice výkonnou sestavu na zvýhodněnou cenu.
 
Sada solárního systému obsahuje tyto komponenty:
(po kliknutí na vybraný produkt se zobrazí jeho detailní popis)
 
 
Tato sestava neobsahuje baterii. Pokud v karavanu palubní baterii nemáte, doporučujeme zvolit baterii uzavřeného typu AGM, GEL ze sekce solární baterie. Ideální velikost baterie pro tento systém je kapacita okolo 180Ah. Rádi Vám pomůžeme se správným výběrem kapacity baterie pro správný chod systému.

ep_1

Solární MPPT regulátor série XTRA přináší vysokou kvalitu a maximální výbavu pro ostrovní systémy s napětím panelů až 100V a maximálním nabíjecím proudem 40A. Baterie 12/24V, FV max 520/1040Wp. Displej XDS2.
 
kabely_caravan

Solární kabely ukončené konektory MC4. Na koncích kabelů jsou nalisovány konektory MC4 sloužící pro připojení k solárnímu panelu. Část kabelu využijete i pro propojení solárního regulátoru a baterie – na tento kabel pouze nainstalujete pojistný odpojovač co nejblíže k baterii dle schématu. Instalující elektrikář dovybaví konce kabelů vedoucích do solárního regulátoru dutinkami. U baterie kabel zakončí vhodnými oky, dle typu baterie
 
 
Jak vybrat správný výkon solárního systému? Je to zcela jednoduché.
Sečtěte spotřebu všech přístrojů napájených solárním systémem ve Wattech, vynásobte počtem hodin předpokládaného provozu za den.
tabulka
 
Výsledkem bude celková spotřeba Wh (watthodin) za den. Pokud bude toto číslo nižší než uvedené hodnoty pro jednotlivé roční období, výkon systému je dostačující, v opačném případě je nutno zvolit výkonnější systém. Pokud si nejste jisti, který systém zvolit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
 
tabulka 375wp
 
 Pokud Vám jakákoli komponenta solárního systému svými parametry nevyhovuje, rádi jí vyměníme za jinou nebo zcela vyjmeme s odpovídající úpravou ceny. Pro tuto úpravu nás prosím kontaktujte, nebo skutečnost uveďte do poznámky v objednávce.

 

 Můžete si objednat inteligentní propojovač baterií Cyrix-ct, ketrý řídí nabíjení a odpojování startovací a provozní baterie. Model Cyrix-ct je vybaven teplotní ochranou.

 
 polu se solárním systémem dostanete podrobný návod s popisem jednotlivých komponent a schéma zapojení. 
 
Potřebujete poradit? kontaktujte technickou podporu, rádi Vám pomůžeme.
 
Veškerou technickou dokumentaci a popisy jednotlivých komponentů naleznete po kliknutí na příslušný produkt v uvedené sestavě.
 
 
solarni-panely-obal-doprava
 
Součástí balení je schéma zapojení s popisem postupu montáže.
 
schema-mppt_dc_3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: